Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/60 R15 84H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064718
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  68,6 €

Цена по парче

68,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот