Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/60 R14 82H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064664
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  67,7 €

Цена по парче

67,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот