Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/55 R15 82V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064701
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  70,2 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот