Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 175/70 R13 82T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  71,8 €

Цена по парче

71,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот