Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 175/65 R14 82T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300063490
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  72 €

Цена по парче

72 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот