Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 165/70 R14 81T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300064640
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  65,1 €

Цена по парче

65,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот