Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 165/65 R14 79T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300064633
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  48,2 €

Цена по парче

48,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот