Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 165/60 R14 75H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064626
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  66,1 €

Цена по парче

66,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот