Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 155/70 R13 75T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300064619
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  64,8 €

Цена по парче

64,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот