Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 235/60 R17 102H

Zeetex

Zeetex ZT1000235/60 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300038177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  139,6 €

Цена по парче

139,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,53 €

Назад кон врвот