Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 225/60 R17 99H

Zeetex

Zeetex ZT1000225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037934
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот