Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 215/65 R17 99T

Zeetex

Zeetex ZT1000215/65 R17 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300037811
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  120,7 €

Цена по парче

120,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот