Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 215/65 R15 100V

Zeetex

Zeetex ZT1000215/65 R15 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300038467
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот