Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 205/65 R16 95V

Zeetex

Zeetex ZT1000205/65 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300037217
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  91,1 €

Цена по парче

91,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот