Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 205/65 R15 94V

Zeetex

Zeetex ZT1000205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300037163
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот