Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 205/55 R16 91W

Zeetex

Zeetex ZT1000205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300038889
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  80,1 €

Цена по парче

80,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот