Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 195/70 R14 91T

Zeetex

Zeetex ZT1000195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300037576
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  79,9 €

Цена по парче

79,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот