Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 195/60 R15 88V

Zeetex

Zeetex ZT1000195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300036976
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот