Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 195/45 R16 84V

Zeetex

Zeetex ZT1000195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300039815
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  77,3 €

Цена по парче

77,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот