Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 185/65 R14 86T

Zeetex

Zeetex ZT1000185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300036679
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот