Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 185/60 R15 88H

Zeetex

Zeetex ZT1000185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот