Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 185/55 R14 80V

Zeetex

Zeetex ZT1000185/55 R14 80V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300039693
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот