Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 175/65 R14 82H

Zeetex

Zeetex ZT1000175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300036371
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот