Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 175/60 R16 82H

Zeetex

Zeetex ZT1000175/60 R16 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300092728
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
70 dB

Највисока цена:  75,1 €

Цена по парче

75,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот