Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 175/60 R15 81H

Zeetex

Zeetex ZT1000175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300092513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
70 dB

Највисока цена:  67,3 €

Цена по парче

67,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот