Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 175/60 R13 77H

Zeetex

Zeetex ZT1000175/60 R13 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300036319
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот