Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/70 R13 79T

Zeetex

Zeetex ZT1000165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300036197
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот