Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/65 R14 79T

Zeetex

Zeetex ZT1000165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038351
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот