Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/55 R15 75V

Zeetex

Zeetex ZT1000165/55 R15 75V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300038696
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена:  64,8 €

Цена по парче

64,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот