Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/55 R14 72V

Zeetex

Zeetex ZT1000165/55 R14 72V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300038634
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  72,1 €

Цена по парче

72,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот