Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/50 R15 73V

Zeetex

Zeetex ZT1000165/50 R15 73V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300038573
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  63,8 €

Цена по парче

63,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот