Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/45 R16 74V

Zeetex

Zeetex ZT1000165/45 R16 74V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300093329
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот