Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 165/40 R17 75V

Zeetex

Zeetex ZT1000165/40 R17 75V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300093527
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  75,4 €

Цена по парче

75,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот