Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 155/80 R13 79T

Zeetex

Zeetex ZT1000155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038115
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  59,6 €

Цена по парче

59,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот