Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 155/65 R14 75T

Zeetex

Zeetex ZT1000155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300036074
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена:  62,8 €

Цена по парче

62,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот