Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 145/80 R13 75T

Zeetex

Zeetex ZT1000145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038290
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  57,5 €

Цена по парче

57,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,61 €

Назад кон врвот