Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT1000 145/70 R13 71T

Zeetex

Zeetex ZT1000145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038054
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена:  60,9 €

Цена по парче

60,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот