Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 235/65 R16 115/113R

Zeetex

Zeetex WV1000235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300046462
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  135,2 €

Цена по парче

135,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот