Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 225/75 R16 121R

Zeetex

Zeetex WV1000225/75 R16 121R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300049630
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  204,5 €

Цена по парче

204,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот