Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 215/70 R15 109/107S

Zeetex

Zeetex WV1000215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300046387
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  119,1 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот