Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 205/75 R16 113/111S

Zeetex

Zeetex WV1000205/75 R16 113/111S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300049579
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот