Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 205/65 R16 107/105T

Zeetex

Zeetex WV1000205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046264
ЕУ Етикета:
E
A
73 dB

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот