Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 195/75 R16 110/108R

Zeetex

Zeetex WV1000195/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300049517
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  118,1 €

Цена по парче

118,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот