Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 195/75 R16 107/105S

Zeetex

Zeetex WV1000195/75 R16 107/105S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300049500
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  112,1 €

Цена по парче

112,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот