Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 195/70 R15 104/102S

Zeetex

Zeetex WV1000195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300046226
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  115,2 €

Цена по парче

115,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот