Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 265/70 R16 112H

Zeetex

Zeetex WQ1000265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300045632
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  147,5 €

Цена по парче

147,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот