Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 265/65 R17 116H

Zeetex

Zeetex WQ1000265/65 R17 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300045564
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  169,1 €

Цена по парче

169,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот