Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 245/70 R16 111H

Zeetex

Zeetex WQ1000245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300045175
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  149,4 €

Цена по парче

149,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,65 €

Назад кон врвот