Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 235/75 R15 109T

Zeetex

Zeetex WQ1000235/75 R15 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300045489
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  164,4 €

Цена по парче

164,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот