Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 235/70 R16 106H

Zeetex

Zeetex WQ1000235/70 R16 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300045397
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,16 €

Назад кон врвот